Üye Girişi

Değerli Meslektaşlarım,
29 Mayıs 2016 Günü yapılan seçimler sonucunda bizi göreve layık gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu güvene layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Odamızın geçmişi başarılarla doludur. Bu başarılarda emeği ve katkısı olan başta Onursal Başkanımız Sayın Abdullah KORKMAZ ve kurullarda görev yapmış tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yönetim anlayışımız geçmiş birikimlerden yararlanmak, mesleğin ve çağın yeni gelişmelerine ayak uydurarak üyelerimizin taleplerini karşılamaya çalışmak olacaktır. Üyelerimizin ve stajyerlerimizin eğitim ihtiyacını karşılamak, haksız rekabeti azaltmak ve üyelerimiz arasındaki dayanışmayı yükseltmek en önemli konularımız olacaktır.

Mali Müşavirlik mesleği bir kariyer mesleği haline gelmiştir. Mesleğimizin daha da yüceltilmesi için sosyal ve kültürel faaliyetleri, bilgi paylaşımını ve dayanışma duygusunu yükselteceğiz.

Her geçen gün aramıza katılmakta olan genç meslektaşlarımız bize güç vermektedir. Denetim işlevi giderek ön plana çıkmakta olan mesleğimizi icra ederken; mesleki etik kurallarına uyarak, kamu yararını ve mükellef haklarını bir denge içinde gözetmeye çalışıyoruz, çalışacağız.

Siz değerli üyelerimizin katkısıyla her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Hep birlikte daha güzel günlere erişmek dilek ve inancıyla size Yönetim Kurulumuz adına sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

 

Tahsin KIRIK
   Başkan

paylaş